Wedstrijdprogramma

28 mei 2017

11:00 uur

Open Jeugd Wedstrijd
12:00 uur

Oomssport Skeelercup
13:15 uur

Mini-elfstedentocht plaatselijke jeugd
14:00 uur

KNSB Marathon Cup

 

Uitslagen

 

Uitslagen Waarland Inline Skate Cup 2016

Open Gewestelijk Kampioenschap

DKA (10 rijders)

 plaats nr Naam Ronden Tijd
 1 302 Sanne Teekens 8 22:32.442
 2 122 Ramona Westerhuis 8 22:32.569
 3 246 Savannah Audier 8 22:33.062

7

461

Romy Brommer

8

25:00.378

DP1 (12 rijders)

 plaats Nr Naam Cat Ronden Tijd
1 413 Loes Busser DP1 7 23:08.192
1 107 Rosalie van Vliet DP2 7 23:28.496
2 420 Nikita Praag DP1 7 23:08.300
2 123 Senna Westerhuis DP2 7 24:45.350
3 178 Anouk van Leest DP1 7 23:08.579
3 294 Kaia Versluijs DP2 6 26:15.937

4

466

Donna Pronk

DP2

6

24:30:00

5

481

Sterre Kuijs

DP2

6

26:25.682

7

468

Pien Smit

DP1

7

23:10.190

8

471

Esmee Brommer

DP1 

7

23:34.717

12 

234

Iris Kuijs

DP1 

6

23:44.216

HKA (9 rijders)

 plaats Nr Naam Ronden Tijd
1 391 Sem Koster 9 22:32.773
2 390 Jarno van de Ent 9 22:35.054
3 200 David Holmes 9 23:20.834

HP (15 rijders)

plaats Nr Naam Cat Ronden Tijd
1 342 Ofke Teekens HP1 8 22:32.313
1 331 Bret Groot HP2 8 24:39.399
2 486 Jeremy Brinkers HP1 8 22:32.874
2 195 Tim Verdel HP2 7 23:59.161
3 179 Stijn Beekelaar HP1 8 22:36.202
3 452 Menno van Eig HP2 6 22:45.455

7

479

Matthe Pronk

HP1

8

25:11.396

9

470

Tom Smit

HP1

7

22:45.816

11

465

Bram Smit

HP2

5

23:54.929

 

258

Jasper Stam

HP2

 

geen uitslag

 

Ooms Skeelercup

HSC-HJA (14 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 86  Joerec Cijsouw 19 46:42.390 37.198 km/h
2 73 Jacques Tuijp 18 47:07.237 36.459 km/h
3 121  Brian van Vliet 18 47:08.587 37.286 km/h

 DSC-DJA (7 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 134  Nadia Meijer 18 47:10.468 35.813 km/h
2 144  Liesbeth Milatz 18 49:22.516 35.801 km/h
3 93  Berit Gunderson 18 49:24.369 35.851 km/h

M40 (15 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 252 Henri van Ramshorst 18 47:08.697 35.922 km/h
2 26 Robert Wierts 18 47:09.100 35.954 km/h
3 133 Arnoud Mooibroek 18 47:09.264 35.961 km/h

12

31

Richard Smit

17

47:02.436

33.45 km/h

M50 (8 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 34 Theo Selman 18 47:22.270  35.815 km/h
2 19 Wim van Leest 18 49:17.620 35.827 km/h
3 8 Rene de Klein 17 47:07.207 33.538 km/h

 M60 (4 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 39 Niko de Graaf 17 46:53.409 34.122 km/h
2 56 Martin van Veen 17 46:59.945 33.44 km/h
3 46 Fred Bezemer 15 46:49.149 29.226 km/h

DM (4 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
53 Karin Teuling 17 49:25.426 32.503 km/h
2 55 Brenda Pauw 14 46:49,340 27.914 km/h
3 89 Carla van Zantvliet 13 49.53.231 26.966 km/h

 

JJ (3 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 249 Matthijs Jansen 18 47:08.815 36.292 km/h
2 493 Sander Hoogendoorn 18 47:09.497 36.292 km/h

3

484

Freek Smit

8

22:32.200

33.549 km/h

MJ (4 rijders)

plaats nr Naam Laps tijd snelste ronde
1 162 Eva van Til 17 49:22.906 32.878 km/h
2 431 Olin Verhoog 17 49.22.987 32.878 km/h
3 67 Talitha van Zuilen 16 48:45.398 32.155 km/h

4

473

Amber Kuijs

14

46:49.647

29.856 km/h

 Zie hier de complete uitslag

 

KPN Marathoncup 7

Heren B

plaats  nr Naam  Woonplaats Sponsor  tijd 
1 12 Casper de Gier Laag-Keppel Free-Wheel 52:00.311
2 5 Daan Besteman Groningen Mijnten 52:01.012
3 70 Anton Ketellapper Rottum   52:01.087

Zie hier de complete uitslag

 

Dames

plaats nr Naam Woonplaats Sponsor tijd
1 58 Irene Schouten Andijk C-A-F / powerslide 42:30.246
2 65 Janita Willems-Crediet Nieuwleusen IST-Keepmoving 43:20.836
3 19  Bianca Roosenboom Kampen XL Tulips - Powerslide 43:53.215

Zie hier de complete uitslag

 

Heren A

plaats  nr Naam Woonplaats Sponsor tijd
1 15 Alexis Contin Heerenveen   1:00:24.921
2 Crispijn Ariens Wolvega Okay Fashion &amp Techniek 1:00:25.044
3 17  Ingmar Berga Hoogeveen OKAY FASHION JEANS 1:00:26.632

Zie hier de complete uitslag

Laatste nieuws